Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji lub logowania.

  • Index
  •  » Kody
  •  » INNE Sztuczki w grze (nie KODY)

#1 2009-12-31 09:44:36

 shift

N-VIP

Skąd: woj. Łódzkie
Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 25
Punktów :   

INNE Sztuczki w grze (nie KODY)

Jestem 100% pewny,że każdy z was w grze N-game znalazł pewne błędy ,które w rzeczywistości
możemy nazwac przydatnymi ułatwieniami w grze lub naszymi sztuczkami na daną sytułację w grze.
Ja osobiscie poznałem kilka tajemnic psychiki tej gierki i sądzę ,że to nie wszystkie.

W tym wątku chcę byscie opisywali swe przygody podczas gry w N i
przedstawiali mi swoje wnioski i ciekawostki. Nauczę was czegoś w zamian
za pomoc dla mojej osoby w postaci innych obserwacji.


ZAPRASZAM WAS DO NOWEGO WĄTKU !
Nie żałujcie wiadomości dla innych!
             

Offline

 

#2 2010-02-14 10:30:15

Speqto

N-Gracz

Zarejestrowany: 2010-02-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: INNE Sztuczki w grze (nie KODY)

To forum jest bardziej zbugowane a nie n game.
Grając normalnie nie szukając żadnych przejść na następne lvle przeszedłem całą i nie płacze o bugi.

Żeby nie było: na forum jest problem z logowaniem+ z obrazkiem rejestrującym.

Offline

 

#3 2010-05-06 21:19:43

 shift

N-VIP

Skąd: woj. Łódzkie
Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 25
Punktów :   

Re: INNE Sztuczki w grze (nie KODY)

Nie o jakies kody mi chodzi. Ty na pewno nie przeszedłbys całej gry bez np. amortyzacji upadku z dużej wysokości. Ja sam nie obyłbym się bez podobnych. Tu wymienie wam dwie, które niektórzy z was na pewno
znają.

-Amortyzacja upadku (już o niej wspominałem) - skok z dużej wysokości i zamortyzowanie go o szarą budowę mapy. Można to wykonać nawet o kant. Trzeba poćwiczyć. Najważniejszą rzeczą jest dobranie odpowiedniego kąta upadku ninji.

-Wyższy skok z Bounce Block - Napinamy klocka kilka razy na nim skacząc ,a gdy już będzie maks napięty :
szybko dwa razy lekko skaczemy. To podwoi wyskość skoku.

Dobrze na dzisiaj tyle. Mam nadzieje że to rozjaśni głowę Speqto. Proszę o dodawaniu tu jakiś ciekawych
sztuczek (podkreślam słowo - nie kodów).   

Offline

 

#4 2011-03-13 13:56:37

 krzykacz

N-Gracz

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 18
Punktów :   

Re: INNE Sztuczki w grze (nie KODY)

spoko to jest całkiem łatwe zna ktoś jeszcze coś? poniewarz te sztuczki to i ja wiedzialem że są przed przeczytaniem tego co napisał shift.


Google..... Youtube.... NGAME na psp

Offline

 

#5 2011-03-26 20:31:28

BrakU

N-Gracz

Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: INNE Sztuczki w grze (nie KODY)

Nie wiem czy to można nazwać sztuczką, prędzej umiejętnością, która trzeba wyćwiczyć.
Te 2 co wymienił shift są chyba najważniejsze, reszta mi nie przychodzi do głowy.
No chyba, że:

- chowanie się przed laserem za jakąś przeszkodą

- uniknięcie zderzenia z niebieskim zap drone, poprzez schowanie się za przeszkodą, ale w sposób "ślizgowy", czyli np. jak jesteśmy na kuli lub pochylni to lekkie stoczenie się, ale tak, żeby nie spaść. Wiele razy ratowało mi to dupę, jak 4 zap drone leciały prosto na mnie.

- żeby wyżej i szybciej skakać po pionowej ścianie, należy wziąć rozpęd i umiejętnie wciskać Shift. Jeszcze lepiej jak ściana zaczyna się od lekkiej pochylni lub łuku, a nie od kantu 90st.

- przy skakaniu z dużej wysokości, żeby się nie rozbić należy umiejętnie "obijać się" o przeszkody. Czasem pomaga w tym szybki, chwilowy skok na inną przeszkodę.

- gdy chcesz wejść na górę, ale przeszkadzają ci miny użyj bounceblock'ów lub ścian - najlepiej skacząc nie po nich, tylko z ich boku. Gdy w drodze przeszkadzają ci thwump'y, użyj ich i ściany - odbijając się od jednego do drugiego, coraz wyżej.

- gdy goni cię floorchaser (ten co biega tylko po płaskiej powierzchni, od lewej do prawej), to masz większe szanse skacząc niż tylko biegnąc.

- czasem warto poczekać, aż laser cię zauważy i namierzy, żeby potem mieć więcej czasu na ucieczkę (on tak szybko nie zmieni kierunku strzału).

Pewno są jeszcze inne, ale przypomną mi się w trakcie gry.
Pozdro, BrakU, http://www.braku-dev.cba.pl/

Ostatnio edytowany przez BrakU (2011-03-27 09:28:33)



http://img408.imageshack.us/img408/587/888i.jpg
http://img10.imageshack.us/img10/2554/33251.gif
http://img12.imageshack.us/img12/8730/18874.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Kody
  •  » INNE Sztuczki w grze (nie KODY)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl